Media

Czym się odżywia ludzki mózg

W październiku 2017 z inicjatywy Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Głogowie oraz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oddział Głogów w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie odbyła się konferencja naukowa pod tytułem "Czym się odżywia ludzki mózg", którą oprowadziła pani dr Marta Sochocka.

Medyczna Marihuana - konferencja z dr Teresą Towpik

27 czerwca 2017r w Zamku Książąt Głogowskich odbyła się konferencja na temat leczenia niektórych schorzeń za pomocą ekstraktów z konopi z udziałem lekarki z Australii, która sama przekonała się do tego sposobu leczenia i propaguje go jako skuteczną alternatywę do medycyny konwencjonalnej.

Relacja z przebiegu konferencji:

Podziękowanie dr Joannie Woyciechowskiej

Serdecznie dziękujemy pani dr Joannie Woyciechowskiej, która po raz kolejny gościła w Głogowie na zaproszenie Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane.

Nasze Stowarzyszenie w Radio Plus Głogów

W dniu 26 września 2012r. w Radio Plus Głogów została wyemitowana audycja "Chcę! Mogę! Pomagam!", poświęciona działalności Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Głogowie. W audycji udział wzięli: prezes organizacji Pan Mieczysław Zajączkowski oraz jej członkini - Pani Barbara Hałkiewicz. Audycję poprowadziła Pani Magdalena Skiba, której serdecznie dziękujemy.

Radio Plus Głogów